Kaip pasirinkti tinkamą vaikų baldą: 12 patarimų

Kūdikėms pakanka vieno vaiko ir keitimo stalo, bet kaip pasirinkti baldus tiems, kurie vyresni? Ką ieškoti, o ne būti įstrigę – architektė Ksenia Belinskaya papasakojo apie savo patirtį.

Kaip pasirinkti tinkamą vaikų baldą: 12 patarimų
КСЕНИЯ БЕЛИНСКАЯ
ARCHITEKTAS

Ksenia Belinskaya – architektas, interjero dizaineris. Baigė Maskvos tarptautinių santykių institutą ir Samarijos universiteto centrą Izraelyje.

Išvaizda

1. Atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurių gaminami baldai. Vaikų lopšelis optimaliai yra natūralus medis, MDF ir fanera. Patikrinkite su gamintoju, ar medžiagos storis – korpuso baldams turi būti ne mažiau kaip 15 mm.

2. Pažiūrėkite į aparatūrą. Būtent dėl ​​to gamintojas gali daug sutaupyti – ir iš pirmo žvilgsnio nematomas. Sužinokite, kokios įrangos naudoja gamintojas: geriausia, kad tai kokybiški gerai žinomų gamintojų produktai (Hettich, GRASS, Hafele, Blum).

  • Foto: Miegamojo stilius Modernus, Vaikas, Patarimai, Ksenija Belinskaya - nuotrauka InMyRoom.ru

3. Pažvelkite į baldus iš visų pusių. Jei negalite pamatyti šio ar tokio objekto realioje situacijoje, nedvejodami kreipkitės į gamintoją apie baldų nuotraukas iš skirtingų kampų – jie turi įvertinti darbo kokybę.

4. Patikrinkite sertifikatus. Vaikiški baldai yra ypatinga produktų kategorija: jie turi sudaryti reikiamas patogias sąlygas normaliam vaikų vystymuisi. Bet kokio vaiko sveikata tiesiogiai priklauso nuo jo kokybės.

  • Foto: Vaikų skandinavai, patarimai, Ksenia Belinskaya - nuotrauka į InMyRoom.ru

Ergonomika

5. Įsivaizduokite baldai “veikloje” – netoli nekilnojamojo aplinkoje. Nuotraukoje su žmonėmis galite geriau įsivaizduoti baldų matmenis.

6. Atminkite ergonomikos taisykles. Vaikai auga greitai ir dažnai jiems reikia baldų “augimui”. Pavyzdžiui, nuo trečiųjų gyvenimo metų lova turėtų skirtis nuo 70×150 cm iki 80×170 cm.

  • Foto: virtuvė ir valgomasis skandinaviško stiliaus, vaikai, patarimai, Ksenia Belinskaya - nuotrauka į InMyRoom.ru

7. Pakoreguokite aukštį. Po 5 metų vaikas lengvai pasiekia lentyną 130 cm aukštyje, o 7 metų – iki 150 cm. Jei pakabinsite juos aukščiau, viskas iš jų bus nepatogu.

8. Pasirinkite tinkamą darbalaukį. Mokyklai – labai svarbu išlaikyti laikyseną ir gerą regėjimą. Stalo aukštis vaikui yra 6-7 metai – 52 cm, 7-8 metai – 58 cm, 9-11 metų – 70 cm. Tiems, kurie dar eina į darželį, tinka 40-45 cm aukščio lentelės.

  • Foto:

Saugumas

9. Patikrinkite kompoziciją. Vaikų baldų apdailos dažai turėtų būti grindžiami nekenksmingais tirpikliais, geriausiai vandens pagrindu (vandens pagrindu, akriliniu ir akrilo poliuretanu, acuumi, aliejumi).

10. Sekite smulkmenas. Dėžutės vyriai ir mechanizmai turėtų būti su durų užsklandomis, kad vaikas neplėštų rankų.

  • Foto: vaikai skandinaviško stiliaus, šiuolaikinės, patarimai, ksenia belinskaya - nuotrauka į InMyRoom.ru

11. Nuimkite laidus. Jei baldai ar dekoras jungiasi prie maitinimo tinklo (pvz., Įmontuotas apšvietimas), svarbu atlikti laidų tikslumą, gerai pritvirtinti ir izoliuoti. Įsitikinkite, kad lizdai yra apsaugoti nuo vaikų.

12. Sumažinkite aštrius kampus. Suteikiama pirmenybė sklandžiai formos baldams, su tvarkingu ir tvirtu kraštu, kad vaikas nepasiektų kampo arba nesibraižytų.

  • Nuotrauka: vaikų ekologinis stilius, patarimai, Ksenia Belinskaya - nuotrauka InMyRoom.ru
Loading...